Welcome to GTA Multiplayer Romania

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
MrTuNNe

Ce parere ai de noile actualizari?

Parere tema   18 members have voted

1. 1. Cum ti se pare tema actuala?

• Nota 10+
      7
    • Nota 9,5
      5
    • Nota 8
      2
    • Nota 7
      1
    • Nota 5
      0
    • Nota 4
      0
    • Bleah
      3

Please sign in or register to vote in this poll.

Salut, ce parere aveti de noile actualizari?

(Platforma noua, tema si ce se mai poate observa)

Este oare acesta motivul pentru care multi alegeti sa ramaneti pe comunitate?

Tot o data, incerc sa va fac pe plac cat mai mult. Ce as putea sa mai fac la forum incat sa va fac navigarea pe el cat mai placuta?

1 person likes this

Eu am oferit nota 9.5, mai sunt câteva mici chestii de facut totusi, dar sunt lucruri foarte minore. În rest este super ok, se misca forumul foarte bine si exista continut ajutator pentru începători si nu numai. De aceea am ales sa raman pe această comunitate.

Am votat 10+, desi mai este de muncit la niste configurari...

8 hours ago, Bunica69 said:

poti sa aduci luna de pe cer, forumul n-are valoare.

Atunci de ce mai stai pe la noi? Mai ai comunitati din cate poti alege.

4 hours ago, MrTuNNe said:

Atunci de ce mai stai pe la noi? Mai ai comunitati din cate poti alege.

GTA-MP Romania a aparut din dorinta de a ajuta si a construii. Din aceasta dorinta a aparut PAWN++ Team. 

PAWN++ Team a fost fondata si construita treptat de Armyw0w. Aceasta echipa avea ca scop instruirea "noilor scripteri" si construirea resurselor. Nu am avut un website sau un forum de la bun inceput, dupa ce am ajutat si construit "micute" resurse, am inceput sa muncim la un forum. Iar pe la jumatatea lucrarii, s-a alaturat si FarSe care in acel moment era Administrator pe SA-MP Romania. Dupa ce am creeat acel forum ne-am facut reclama la el, am ales sa ne mutam pe SA-MP Romania. 

Dupa discutii cu detinatorul domeniului SA-MP Romania si zile intregi de gandire, s-a ales plecarea si crearea altui forum. Acel forum a fost GTA-MP Romania care a fost "creata" din baza de date PAWN++ Team. In data de 29 Iunie 2012 a fost fondata PAWN++ Team zis in prezent si GTA-MP Romania. 

Fondatorii acestei comunitati sunt Armyw0w si FarSe. In echipa noastra s-a alaturat StoNe care a demonstrat ca este un programator foarte priceput si mai tarziu a fost promovat Administrator.

Alti doi Global Moderatori care in timp au demonstrat ca sunt capabili sa aibe grija de GTA-MP Romania sunt RaZVaN si Maurice care au fost promovati ca Administratori.

te-ai prins copile?

1 hour ago, Bunica69 said:

GTA-MP Romania a aparut din dorinta de a ajuta si a construii. Din aceasta dorinta a aparut PAWN++ Team. 

PAWN++ Team a fost fondata si construita treptat de Armyw0w. Aceasta echipa avea ca scop instruirea "noilor scripteri" si construirea resurselor. Nu am avut un website sau un forum de la bun inceput, dupa ce am ajutat si construit "micute" resurse, am inceput sa muncim la un forum. Iar pe la jumatatea lucrarii, s-a alaturat si FarSe care in acel moment era Administrator pe SA-MP Romania. Dupa ce am creeat acel forum ne-am facut reclama la el, am ales sa ne mutam pe SA-MP Romania. 

Dupa discutii cu detinatorul domeniului SA-MP Romania si zile intregi de gandire, s-a ales plecarea si crearea altui forum. Acel forum a fost GTA-MP Romania care a fost "creata" din baza de date PAWN++ Team. In data de 29 Iunie 2012 a fost fondata PAWN++ Team zis in prezent si GTA-MP Romania. 

Fondatorii acestei comunitati sunt Armyw0w si FarSe. In echipa noastra s-a alaturat StoNe care a demonstrat ca este un programator foarte priceput si mai tarziu a fost promovat Administrator.

Alti doi Global Moderatori care in timp au demonstrat ca sunt capabili sa aibe grija de GTA-MP Romania sunt RaZVaN si Maurice care au fost promovati ca Administratori.

te-ai prins copile?

Nu cred ca imi esti in masura sa-mi zici mie copile atata timp cat tu tii cred ca de mai bine de 1 an, tot acest 'razboi' fie cu mine, fie cu o alta persoana ce nu iti este tie 'pe plac'.

Pe langa asta, povestea asta pe mine unul nu ma intereseaza. Poate sunt altii ce sunt curiosi, dar eu nu.

Daca chiar te incalzeste cu ceva, iti ofer VIP ca si 'fost fondator'.